OnlyFans ile Nasıl Para Kazanılır?

OnlyFans ile nasıl para kazanılır sorusu, OnlyFans’ın 2019 yılında salgının ortaya çıkması ve insanların internet üzerinden para kazanmaya yönelmesi ile artış göstermiştir. Bu zaman diliminde daha fazla kullanıcının araştırma yaparak, daha kolay bir şekilde para kazanması ile beraber ilginin büyük bir çoğunluğu bu konuya çekilmiştir.

Kimler OnlyFans ile Para Kazanabilir?

Peki kimler OnlyFans ile nasıl para kazanılır ve bu konuda başarılı olarak abone toplayabilir biraz bundan bahsedelim. Öncelikle OnlyFans hesabınızın olduğu var sayıyoruz. Eğer hesabınız yok ise aşağıdaki bağlantı üzerinden hesap açılış işlemlerini okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

OnlyFans Hesabı Açmak

OnlyFans hesabınız ile para kazanabilmek için sosyal medya hesaplarınızı iyi yönetebilmeniz ve kullanıcılara özel içerikler üretebilmeniz gerekmektedir. Genelde sosyal medya veya internet ortamlarında para kazananları görenler, bir heves ile hesap açarak para kazanmayı umut ediyorlar.

Fakat ne yazık ki OnlyFans üzerinden bu şekilde herkes para kazanamıyor. Hatta Türkiye’de içerik üreticisi olanlardan %10’luk kısım hariç ne yazık ki para kazanan yoktur.

OnlyFans ile Nasıl Para Kazanılır?
OnlyFans ile Nasıl Para Kazanılır?

Sosyal Medya Hesaplarının Yönetimi

Sosyal medya hesaplarının yönetiminden ve günlük olarak aktif tutmanız çok önemlidir. OnlyFans için en çok kullanılan sosyal medya ağları Instagram, Twitter, Reddit, Tiktok, Redgif, PornHub, VK, Tinder olarak başta gelmekte olup, canlı yayın sitelerini hesaplarınıza daha fazla insan çekebilmek için ek olarak kullanabilirsiniz. Bu ağlarda hesaplarınızı büyütmeniz için önemli olan bilgi, tecrübe ve en önemlisi iyi derecede kullanabilmenizdir. Aksi halde daha fazla kullanıcıya ulaşmanız imkansız olacaktır.

Mesela görüntülü sohbet sitelerini günümüzde bilmeyen yoktur. Bu tarz uygulamalara üye olursanız sistem size sürekli üye yollayarak para kazanmanızı sağlar. Siz herhangi bir şey yapmadan tüm gün çağrı gelmesini bekler ve kazancınıza odaklanırsınız.

Fakat OnlyFans’ı bir E-Ticaret sistemi gibi düşünebilirsiniz. Bu tarz pazar alanındaki siteler her türlü reklamlarına yatırım yapara ve para harcayarak ürünlerinin satışlarını yaparlar. Doğal olarak sizlerde OnlyFans üzerinde içerik satışı yaptığınız için bu alanda hizmet vermiş oluyorsunuz. Yani direk hesabınızı açtığınız zaman boş bir ödeme alma ve aboneleri yönetebileceğiniz sistemden daha fazlasına sahip olmuyorsunuz.

Eğer kendi reklamınızı iyi derecede yapıyorsanız para kazanırken, reklam yapamıyorsanız herhangi bir kazanca ulaşmanız mümkün değildir. Bu yüzden çok fazla OnlyFans ajans olarak hizmet veren yada verdiğini söyleyen insana ulaşabilirsiniz.

Genelde bu tarz insanlar ya dolandırıcı, yada sizinle komisyon usulü çalışan bilgili insanlar olabilir. Fakat bilmenizi isterim ki Türkiye’de bu şekilde yasal hizmet veren bir ajans olmadığı gibi, herkes ajans adı altında hizmet vermektedir.

Türk OnlyFans & OnlyFans Türkiye

Genelde En Çok Karşılaştığım Sorular

Yaklaşık olarak 2015 yılından beri bu alanda vermiş olduğum hizmetlerde en çok karşılaştığım insanların sorularınıda sizinle paylaşmak isterim.

  1. OnlyFans hesabı açtım fakat bir kaç aydır para kazanamıyorum!
  2. Abone neden gelmiyor?
  3. Abone buldum fakat diğer ay devam ettirmedi 🙁
  4. Nasıl abone bulabilirim?
  5. Nasıl reklam yapabilirim?
  6. Benim erkek arkadaşım var hallediyor siz sadece nasıl kazanırız anlatın!
  7. Ben biraz araştırayım.
  8. Ben biri ile yaptım çok para kazandıracağım dedi ama kazanamadık.
  9. Ben biri ile yaptım her birlikte içerik üretmeye bana 1000 TL verdi. Sizinle de böyle çalışalım mı? (Bu kişi zaten OnlyFans modelliği yapmamış.)

Genelde bu soruları soranlar bir kaç ay sonra tekrar gelip aynı soruları sormaya devam ediyorlar. Yukarıda anlattığım gibi OnlyFans içerik satış sistemidir. Eğer reklamınızı yapamıyorsanız ne yazık ki para kazanmanız imkansızdır.

Peki OnlyFans ile Nasıl Para Kazanılır?

OnlyFans ile nasıl para kazanılır konusunda çalıştığım kişilere tam destek vermekteyim. Hem destek verirken, hemde öğreterek bağımsız bir şekilde kimseye bağlı olmadan kazançlarını arttırmayı anlatarak eğitim vermekteyim.

Öncelikle profesyonel fotoğraf ve video çekimi, içerik fikirleri ve özel içerikler ve sosyal medya yönetimini yapılması gerekmektedir. Aksi halde kısa süreli bir kazanç oluşmakta olup devamı gelmiyor, yada hiç kazanamıyorsunuz. Bu sebeple hiç bilginiz olmadan hesap açarak, evde sadece fotoğraf çekip atarak para kazanacağınızı düşünmeyin.

OnlyFans Erkekler Para Kazanabilir mi?

Faaliyetlerim

Öncelikle bilmenizi isterim ki, online yani internet üzerinden hizmet vermemekteyim. Bunun nedeni insanların bir heves ile bu işe başlayarak yarıda bırakması, çok ilgilenmemesi veya kendi başına fotoğraf, video ve içerik çekemeyip üretememesidir. Bu durumlar olduğu zaman verilen emek ve harcanan zaman boşa gidip yarıda kalmaktadır.

Amacım daha çok kazanmak ve kazandırmak olduğundan dolayı, yüz yüze görüşme sonrası uygun gördüğüm modeller ile çalışma yapmaktayım. Faaliyet verdiğim alanlar ise fotoğraf çekimi, video çekimi, içerik üretimi ve sosyal medya yönetimidir.

Şu anda 10 adet model ile 1 yıldan fazla uzun süredir çalışmaktayım. En düşüğü 4.000$ ve en yükseği 10.000$ üzerinde kazanç sağlamaktadır. Benimle birlikte çalışarak sizlerde bu rakamlara bir kaç zaman içerisinde ulaşabilirsiniz.

Faaliyet Bölgelerim : Bodrum, Muğla, Bursa

Yukarıdaki vermiş olduğum faaliyet bölgeleri dışındaki yerlere gitmiyorum. Fakat bu bölgelere düzenli bir şekilde veya bu bölgelerde yaşıyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Kazandırdıklarım

Tüm kazandırdıklarımı eklemekle boşuna uğraşmak yerine, en çok kazanan 3 farklı modelimin kazançlarını aşağıya ekliyorum. Zaten çalışmaya başladıktan sonra kendileri ile tanıştığınızda, ne kadar çok kazandıklarını sizlerde görebilirsiniz.

of-kazanc
of-kazanc-2
of-kazanc-3

Yukarıdaki kazançlar 3 yıldan uzun süredir birlikte OnlyFans ile çalıştığımız modellere aittir. Uzun yıllar düzenli bir şekilde çalışma sonrası aylık kazançları bu rakamlara ulaşmıştır.

OnlyFans ile nasıl para kazanılır konusu hakkında sizlere detaylı bilgi ilettim. Faaliyet verdiğim bölgelerde yaşıyor iseniz, sitedeki iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Daha güzel içerikler ve daha çok kazanmak için bana ulaşmayı unutmayınız.

Barış Arslan

2015 yılından beri fotoğrafçılık alanlarında hizmet vermekteyim. Genel olarak Nü & OnlyFans ve Moda & Influencer alanında modeller ile çalışarak fotoğraf, video ve reklam çalışmaları ile çok iyi yerlere gelmelerine yardımcı oldum. Eğer bu alanlarda çalışmak isterseniz, site üzerindeki iletişim alanından bana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Merhaba ben Quuenizm. İnternetten ve teknolojiden anlamayan 32 yaşında bir bayanım. OnlyFans’a başlamak istediğimde baya bir kiş ile tanıştım fakat hepsi yalancı çıktı yada kullanmaya çalıştılar. En son araştırma yaparken ve OnlyFans ile nasıl para kazanabilirim diye ararken Barış ile tanıştım. Yaklaşık 6 ay olacak ve kademeli olarak sürekli kazancım arttı. Şuanda ayda 4000 dolar ve üzeri kazanç sağlıyorum gerçekten kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Instagram hesabımı bırakıyorum @quuenizm sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu