OnlyFans Hesabı Açmak

OnlyFans hesabı açmak son zamanlarda popüler bir hale gelmiş olup, içerik üreticileri veya sevdiği kullanıcılara abone olmak isteyen insanların en çok merak ettiği konulardan biridir. Peki OnlyFans hesabı açmak için ne yapmanız gerekli ve nasıl bir yol izleyebilirsiniz? Sizlere bu yazımızda detaylı bir şekilde bundan bahsedeceğiz.

OnlyFans Hesabı Açmak İçin Gerekenler

OnlyFans hesabı açmak için aşağıda içerik üretici olarak hesap açma ve normal üye olarak nasıl hesap açabileceğinizi maddeler halinde anlatacağım. Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki OnlyFans uygulaması yoktur ve site dili İngilizce’dir. Fakat aşağıdaki adımları uygulayarak web sitesini uygulama olarak kullanabilirsiniz. Yetişkin bir site olduğundan dolayı ne yazık ki uygulama mağazalarında yer alamamaktadır.

İlgili Makaleler

OnlyFans Android ve Ios Mobil Telefon Uygulaması

Normal Olarak Üye Olmak

Normal olarak üye olmak çok basittir. Yukarıdaki şekilde siteyi uygulama haline getirdiğinizde veya Chrome yada Safari ile siteye girdiğinizde eğer İngilizce bilmiyorsanız, zaten otomatik olarak siteyi Türkçe’ye çevireyim mi diye size soracaktır. Bu şekilde siteyi Türkçe kullanabilirsiniz fakat çevirme hataları olabilir.

 1. İlk önce bu linkten siteye giriyoruz https://onlyfans.com/
 2. Adımızı yani sitede kullanmak istediğiniz ismi giriyorsunuz. Daha sonra geçerli bir mail adresi ve şifre giriyorsunuz. Şifrenizde büyük ve küçük karakter olmalı ve rakamlar olmalı.
 3. Bu adımdan sonra mail adresinize onay kodu gelecek ve onay koduna basarak hesabınızı doğrulayıp kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlardan sonra normal bir şekilde üyeliğinizi tamamlamış olursunuz. Fakat herhangi bir ücretsiz içerik üreticisine bile abone olmak isteseniz, sizden kart bilgileri isteyecektir. Eğer ücretli satın alımlar yapacaksanız, sanal kart veya normal kart bilgilerinizi girebilirsiniz. Eğer sadece ücretsiz sevdiğiniz abonelere bakmak istiyorsanız, Papara gibi servislere üye olarak ücretsiz sanal kart alarak bu adımı kolayca geçebilirsiniz yani sizden herhangi bir para çekemez ve ücretli içerik üreticilerine abone olamazsınız. Bunun için para yüklemeniz gerekecektir. Hepsi bu kadar artık hesabınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

OnlyFans Hesabı Açmak
OnlyFans Hesabı Açmak

İçerik Üreticisi Olarak Hesap Açmak İlk Başvuru

İçerik üreticisi olarak hesap açma işlemleri biraz karışık ve bekleme gerektiren uzun bir süreçtir. Aşağıdaki adımları eksiksiz bir şekilde tamamlar iseniz ortalama 24 saat içerisinde hesabınız aktif olacaktır. Bu süreçte OnlyFans bazı evrak ve bilgileri talep etmekte olup, içerik satışı yapabilmek ve hesap doğrulaması için gereklidir. Aksi halde hesap açamaz ve kazanç sağlayamazsınız.

Çünkü bildiğiniz gibi internet ortamında size ait olmayan içerikleri paylaşmak ve yaymak yasaktır. Bu onaylar sayesinde hesabınızda olan içeriklerin size ait ve internet ortamında yayınlanma ve satışını yapabilme hakkına sahip olduğunuzu kanıtlamış olursunuz. Bu bilgileri 3. şahıslar göremez ve sadece sizin ile OnlyFans arasında gizli kalan bilgilerdir.

 1. İlk önce bu linkten siteye giriyoruz https://onlyfans.com/
 2. Adımızı yani sitede kullanmak istediğiniz ismi giriyorsunuz. Daha sonra geçerli bir mail adresi ve şifre giriyorsunuz. Şifrenizde büyük ve küçük karakter olmalı ve rakamlar olmalı.
 3. Bu adımdan sonra mail adresinize onay kodu gelecek ve onay koduna basarak hesabınızı doğrulayıp kullanabilirsiniz.
 4. OnlyFans ayarlardan isim, kullanıcı adı, profil resmi, profil banner fotoğrafı ve açıklama alanını doldurmalısınız.
 5. Daha sonra menüde “Become a Creator” bu seçeneğe basıyorsunuz.
 6. Ülkeyi Türkiye olarak giriyor ve 18 yaşında olduğunuzu onaylayan seçeneğe basıyorsunuz.
 7. Sizden biyometrik yüz okuma adımını onaylamanızı isteyecektir. Net görüneceğiniz bir ışık olan alana geçerek bu onayı başlatabilirsiniz. Yüzünüzü ekranda çıkan halkaya tam yerleştirerek ileri ve geri yaparak tam sığdırıp bu onayı yapınız. Kimliğinizin ön ve arkasını gönderirken ekrandaki alana tam sığdığından, net ve kötü görüntü olmadığına emin olunuz. Aksi halde çok fazla kez bu adımı tekrar tekrar denemek zorunda kalırsınız. Daha sonra onaya gönderiniz.

Yukarıdaki adımlar ilk onay için olup daha sonra devam ediyorsunuz. Tekrar hatırlatmak istiyorum. Kimlik ve yüz onayında net ve temiz bir görüntü olarak çekim yapınız. En can sıkıcı olan bu durumda tekrar tekrar göndermek zorunda kalabilirsiniz.

OnlyFans’ta içerik satışı yapabilecek bir kitlenizin olduğunu görebilmek için mevcut bir kitleniz olduğunu göstermeniz gerekiyor. Yukarıdaki adımlardan sonra ikinci bir onay olan adres ve sosyal medya onay alanına gelecek ve tekrar kimlik onayı yapacaksınız.

OnlyFans ile Nasıl Para Kazanılır?

İçerik Üreticisi Olarak Hesap Açmak İlk Başvuru

İkinci adıma geçmeden ve göndermeden önce aşağıdaki maddelere çok dikkatli edin ve ilk olarak bunları tamamlayın.

 1. Aktif bir instagram hesabınız olmalıdır. Kişisel kullandığınız hesapta olur yani sadece onay için gerekli forma eklenecek ve gizli hesap olmamalı. Eğer instagram hesabınız yok ise bir adet hesap açıp 3 gün boyunca her gün 1 paylaşım yaparak biraz insan ekleyin. Biraz takipçi ve beğeni gelsin fazla abartmayın hesap kapanmasın ve 3 gün bu şekilde devam edin. Paylaştıklarınız size ait olsun ve fazla açık şeyler olmasın instagram gönderileri siler.
 2. Aynı şekilde twitter hesabı gerekli eğer yok ise yukarıda yaptığınız aynı şeyleri yaparak aynı paylaşımları burada paylaşın.

Bu iki sosyal medya adımını tamamladıktan sonra aşağıdaki adımlara geçerek artık ikinci adıma başlayabilirsiniz.

 1. OnlyFans hesabınızda ayarlara girerek, account seçeneğinde sosyal medya kısmında Twitter yazar. Oraya basarak açmış olduğunuz Twitter hesabı ile bağlantı yapınız.
 2. Daha sonra yine menüden “Become a Creator” seçeneğine basarak formu açınız. Bilgileri kontrol ediniz kimlikteki adınızı, soy adınızı otomatik olarak eklemiş olacaktır.
 3. Adresinizi giriniz ve Türkçe karakterler girmeyin i,ş,ç,ö,ü,ğ gibi tamamı İngilizce karakter olsun.
 4. Twitter hesabınız formda otomatik olarak eklenmiş gelecektir. Instagram hesabınızı doğru bir şekilde yanlış olmadan girin. http://www.instagram.com/kullanıcıadı şeklinde eksiksiz ve doğru giriniz.
 5. Tekrar kimliğinizin ön yüzünü çekerek ekleyiniz. Okunaklı ve tam net olsun.
 6. Kimliğinizi elinde tutarak selfie çekmelisiniz. Bazı telefonlar ayna efekti açık olarak çeker ve ters olur bunlara dikkat edin. Net ve üzerindeki yazılar okunaklı olacak şekilde selfieyi çekin ve yükleyin.

Yukarıdaki adımlardan sonra formu gönderebilirsiniz. Eğer hata var ise uyarır, yok ise sorunsuz bir şekilde onaya gider. Ortalama 24 saat boyunca beklemeniz gerekir ve bu süre zarfında sonuç gelecektir. Eğer tüm adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde yaparsanız hesabınız kısa süre içerisinde onaylanır.

Onay almaz ise sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullanmaya devam edip tekrar deneyin. Aynı zamanda tekrar formu yollarken fotoğrafların net ve sorunsuz olduğuna emin olun. Bu adımlardan geçersiz hesabınız artık abone olunmaya ve para kazanmaya hazır hale gelmiş olacaktır.

Ayarlardan abonelik ücretleri ve diğer ayarlarınızı yaparak artık hesabınızı büyüterek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın OnlyFans hesabı açmak uğraştırıcı olsa bile, asıl sorun para kazanmaktır. Para kazanmak için bana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diğer Konular;

Türk OnlyFans & OnlyFans Türkiye

Barış Arslan

2015 yılından beri fotoğrafçılık alanlarında hizmet vermekteyim. Genel olarak Nü & OnlyFans ve Moda & Influencer alanında modeller ile çalışarak fotoğraf, video ve reklam çalışmaları ile çok iyi yerlere gelmelerine yardımcı oldum. Eğer bu alanlarda çalışmak isterseniz, site üzerindeki iletişim alanından bana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu