OnlyFans Erkekler Para Kazanabilir mi?

OnlyFans erkekler para kazanabilir mi sorunu son zamanlarda merak eden çok fazla erkek bulunmakta. Kadınlara göre OnlyFanstan erkeklerin para kazanması daha zor olsa bile, evet sizlerde yüklü miktarlarda kazançlar elde edebilirsiniz. Hatta OnlyFans ile bayanlardan daha fazla kazanan erkekler mevcuttur.

OnlyFans erkekler para kazanabilir mi, peki nasıl olacak biz nasıl para kazanacağız diyenler bu yazımı dikkatli bir şekilde okuyarak detaylı bilgi alabilirler. Bende OnlyFans ile para kazanıyorum ve yerli, yabancı çok fazla tanıdığım bu şekilde kazanç sağlamaktadır. İlk olarak bazı yeteneklerinizin olması gereklidir.

İlgili Makaleler

Bu yetenek iyi ve uzman derecede teknolojiye hakim, sosyal medya kullanımı ve hesapları organik bir şekilde büyütebilecek yeteneğe sahip olmaktır. Aynı zamanda harcayacak paranızın olması gerekmektedir. Genelde bu rakamlar başlangıç için aylık 3-4 bin TL olabilir veya biraz aşabilir. Eğer bu yeteneğe sahip değilseniz, yazının bu aşamadan itibaren aşağısına okumak sizlere bir fayda sağlamaz.

OnlyFans Erkekler Para Kazanabilir mi?

OnlyFans erkekler para kazanabilir mi konusunda yukarıda yazdığım kriteri karşılıyorsanız buradan itibaren dikkatli bir şekilde okumanızı istiyorum. Öncelikle yapacaklarınızı sırası ile anlatmaya başlıyorum. İlk olarak OnlyFans içerik üreticisi hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız var ise yazıya devam edebilirsiniz. Eğer hesabınız yok ise ilk yazıyı okuyup daha sonra aşağıdaki sayfadan detaylı hesap açılımına bakabilirsiniz.

OnlyFans Hesabı Açmak

Kullanacağınız sosyal ağlar içerisinde en önemlisi Twitter ve Reddit’tir. Sonrakiler Instagram, Vk ve diğer ağlar olabilir. Aktifliğine göre bir çok sosyal medyada reklamlarınızı yapabilirsiniz.

OnlyFans Erkekler Para Kazanabilir mi?
OnlyFans Erkekler Para Kazanabilir mi?

Hesabımızı Açtık Şimdi Ne Yapacağız Seçim Yapalım

Hesabınızı açtıktan sonra erkek bile olsanız yukarıdaki adımlarla açabilirsiniz. İlla bayan olmanıza gerek yoktur ve sadece aşamaları sorunsuz yapın onay alabilirsiniz. Seçebileceğiniz iki yol olmakta olup, ilk yol baya uzun zaman alan ve uğraştıran bir yol olacaktır.

İlk Yolu Seçerseniz

İlk yolu seçerseniz yapmanız gereken şu olacaktır. Bu yolu genelde Türkiye’de kimse bilmiyor ve sadece yabancılar bilmektedir ve uyguluyorlar. Yapmanız gereken şu onaylı içerik hesabınız olduktan sonra, OnlyFans üzerinde ücretsiz yabancı bütün kız ve erkekleri takip ediyorsunuz. Günlük ortalama 200-300 kişiye bu şekilde ücretsiz bir şekilde abone olabilirsiniz. Aynı zamanda sizin hesabınızında ücretsiz olması gereklidir yani abonelikten para kazanamayacaksınız.

Daha sonra aynı zamanda sosyal medyada OnlyFans hesabınızın reklamlarını yaparak abone sayınızı arttırıyorsunuz. Bu işlem için en az 10 bin ve üzeri aboneye ulaşmanız gereklidir. Buda yukarıda yazdığım yeteneğe bağlıdır. Bu kadar aboneye ulaşırken her gün atlamadan bütün ücretsiz içerik üreticilerini takip etmeye devam ediyorsunuz. Bunların çoğu sizi takip edecek aynı zamanda abone olarak geri dönecektir.

Abone sayınız bu rakamlara ulaştıktan sonra OnlyFans mesajlara giriyorsunuz. Listeden benim takip ettiklerime mesaj at diyorsunuz ve günlük olarak reklam mesajı atıyorsunuz. Mesajda İngilizce veya abone olup mesaj attığınız kişilerin diline göre birden fazla dilde reklam mesajı atıyorsunuz. Yani 10 bin abone ve üzeri OnlyFans abonelerime, hesabınızın reklamını yollayabilirim ve aynı zamanda profilimde paylaşabilirim diye. Genelde tek reklamı 5-10$ civarında yolluyorlar ve hesabınızın aktifliğine göre bu rakamlar artıp azalabilir.

Eğerki reklamlarını yaptığınız kişiler çok fayda görürse bir anda ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Bu şekilde ortalama 1 yılda 10 bin dolar gelir elde edenler var. Yani günümüzde doların 20 TL olduğunu var sayarsak, yılda 200 Bin TL ek gelir olacak ve para kazanabileceksiniz.

İlk yol baya emek verip uğraşmanız gereken, sosyal medya beceri ve yeteneğinizin çok iyi olması gereken bir seçenektir. Fakat reklam yaparak ciddi paralar kazanmanız mümkündür.

İkinci Yolu Seçerseniz

İkinci yolu seçerseniz yine yukarıda yazdığım gibi para harcamanız gereklidir. İnternette bazı ilan sitelerine veya instagram üzerinden OnlyFans içeriklerim için model arıyorum diye ilanlar verenler var. Muhtemelen bazılarınız bu ilanları görüyorsunuzdur.

Bu şekilde OnlyFans hakkında bilgisi olan ve içeriklere yardım etmek için reklamlar vererek bayan bulabilmeniz mümkündür. Bazı insanlar OnlyFans’a bilgilerini vermek istemiyorlar. Genelde gizlilikten şüphe ediyorlar veya uğraşmak istemiyorlar.

Çünkü bazı insanlara belli bir miktar veya belli bir zaman diliminde para lazım. OnlyFans aç, reklam yap, insan çek diye uzun zaman uğraşmak istemediklerinden, güvendikleri kişiler ile beraber içerikler çekiyorlar. Bu tarz insanları sosyal medya veya internetteki reklam verme sitelerinden bulabilirsiniz.

İçerik Çekecek Birini Buldunuz Ya Sonra?

İçerik çekecek birini bulduktan sonra bol bol içerik biriktiriyorsunuz. Her bir kişi toplamda iki adet OnlyFans hesabı açabiliyor. İçerik üretecek birini bulana kadar bir ücretsiz, birde ücretli hesap açabilirsiniz. Bu zaman diliminde hem ücretsiz hesabınızı reklam yaparak, abone sayınızı arttırabilirsiniz.

Daha sonra çekmiş olduğunuz içerikleri, isteğinize göre sosyal medya hesaplarınızda zamanlayacak şekilde paylaşıyorsunuz. Ortalama her içerik çekiminde en az 20-30 fotoğraf ve bir kaç video bile çekseniz, bunları her gün paylaşarak içerik doldurabilirsiniz. Bu şekilde hem ücretsiz hesabınızda ücretli hesabınızı paylaşarak, hemde sosyal medya hesaplarınızda reklam yaparak abone çekebilirsiniz.

Elinizdeki içerikler azaldıkça yukarıdaki yöntemleri tekrarlayarak hesabınızı aktif tutmaya devam edebilirsiniz. Zaten bir zaman sonra iyi bir hesaba ulaşıp, iyi paralar kazanınca, çoğu yeni başlayan veya eski içerik üreticisi kendi hesabına yardım için size mesaj atar. Bu sayede hesabınızı büyütebilir ve kazanmaya devam edebilirsiniz.

OnlyFans Erkekler Para Kazanabilir mi Son

OnlyFans erkekler para kazanabilir mi konusunu burada bitirirken, yukarıda bahsettiğim konuyu herkes yapamayacaktır. Yada aman be bunlarla uğraşılır mı diyeceklerdir. Bu iş ne yazık ki bazı yetenek ve beceriler gerektiren, aynı zamanda iyi bir sabır gerektiren iştir.

Unutmayın görüntülü sohbet sitelerinde bile çalışanların çoğu Livu, Bigo, Tango gibi artık sıkılmış durumdalar. Kazançların az olması ve ciddi emek verip az kazanmaktan şikayetçiler. Genelde bu durumda olanların hepsi OnlyFans’a yönelmiş durumdalar. Bu yüzden ilgilenilme durumunda iyi iyi işler başarabilirsiniz. Hatta içerik üreteceğiniz kişileri, yukarıda bahsettiğim bu görüntülü sohbet sistemlerinde tanışıp, hikayenizi anlatarak bile bulabilirsiniz.

Son Söz

Yukarıdaki anlattıklarım yatırım tavsiyesi değildir 🙂 Yüzeysel anlatım olup kendi fikir ve taktiklerinizi kendiniz geliştirmelisiniz. Ben temel ve mantıken sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Fakat bu yollarla sizin aklınıza gelmeyecek ve hayal edemeyeceğiniz derecede para kazananlar var. Emek ve yatırımla her şeyi başarabilirsiniz. Bu arada anlattıklarımı hiç bir yerde bulamazsınız ve kimse size yardımcı olmaz. Başarabilen arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.

OnlyFans ile Nasıl Para Kazanılır?

Barış Arslan

2015 yılından beri fotoğrafçılık alanlarında hizmet vermekteyim. Genel olarak Nü & OnlyFans ve Moda & Influencer alanında modeller ile çalışarak fotoğraf, video ve reklam çalışmaları ile çok iyi yerlere gelmelerine yardımcı oldum. Eğer bu alanlarda çalışmak isterseniz, site üzerindeki iletişim alanından bana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Harikasın bro ya bu şekilde 3 kız buldum ve birlikte içerik çekmek için kişi başı 3000 TL ödedim toplamda 1 aylık içeriğim oldu. 3 dolara fans aboneliği yapıp kısa kısa reklamlarla sosyal medyada paylaşıyorum toplamda 400 dolar para birikti valla %100 kar yaptım 6000 TL para oldu. Herkes kazanıyor bu şekilde anlattığın gibi kızlara diyorum sizde fans hesabı açın falan. Yok ben uğraşamam diyorlar içeriklere yardım edip paralarını alıyorlar daha temiz iş. Umarım kitle ve çevreyi büyütürüm daha 1 ay oldu iyi sonuçlar aldım sağolasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu