İletişim

Merhaba OnlyFans hesabı açmak istiyor, Nü Modellik & Mankenlik ile para kazanmak istiyorsan veya moda alanında giyim, bikini, iç giyim modelliği kariyeri yapmak istiyorsan, aşağıdaki formu doldurarak sana ulaşmamı sağlayabilirsin. Profesyonel fotoğraf çekimi, video çekimleri, içerik üretimi ve sosyal medya yönetimi konusunda birlikte çalışabiliriz.

Faaliyet Verdiğim Bölgeler : Bodrum, Muğla, Bursa

Yukarıdaki bölgeler harici herhangi bir çalışma yapmamaktayım. Fakat bu bölgelere düzenli olarak gelebilme ihtimaliniz var ise ulaşım sağlayabilirsiniz. Yüz yüze görüşme sonrası uygun gördüğüm modeller ile çalışmaya başlıyorum.

  • Normal moda üzerine giyim, bikini ve iç giyim üzerine modellik yapmak isterseniz, bu alanda kariyer yapma ve büyümenizde yardımcı oluyorum.
  • Türk OnlyFans & OnlyFans Türkiye alanında hesabınız var ise, iş birliği yaparak daha fazla kazanmanıza yardımcı oluyorum.
  • Sadece nü modellik yapmak isterseniz, amatör modellik seviyesinde olan bayanlara 1-3 saat arasında olan çekim için verdiğim ücret 2.000 TL‘dir. Ödemeler nakit olarak çekim zamanı yapılmaktadır.

Lütfen aşağıdaki alanların tamamını detaylı ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Formda hakkınızda detaylı bilgiler vermeyi unutmayınız.

    1. GiyimBikiniİç GiyimOnlyFansNü (Çıplak) Modellik (Saatlik 2000TL Kazanç)
    Başa dön tuşu