1. Barış Arslan, web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı www.barisarslan.com‘un hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.
  2. Barış Arslan, sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece www.barisarslan.com dışında üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz.
  3. Barisarslan.com içerisinde barındırılan tüm yorum, değerlendirme ve fikir unsurları 3.şahısların kendi kontrollerindedir. Bu durumdan oluşabilecek problemlerde www.barisarslan.com’un sorumluluğu yoktur.
  4. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden barisarslan.com’un bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, barisarslan.com’un yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  5. Barisarslan.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Barisarslan.com, sitesinde kullandığı ve işbirliği içerisinde olduğu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.
  6. Barisarslan.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, dakiklik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Kullanıcılar, barisarslan.com’u ziyaret etmesiyle, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır.
  7. Barış Arslan sitesi, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.
  8. www.barisarslan.com‘a girdiğiniz andan itibaren yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır. Bu anlaşma, barisarslan.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir.

Blogdan Yazılar