Bodrum Mezuniyet Fotoğrafı Çekimleri

0
1207

Evet geldik mezuniyet fotoğrafçılığına. Bildiğiniz gibi mezun olmak çok güzel bir duygudur çünkü o kadar yıl emek verip okuyup ve sonunda başarıya ulaşmanın verdiği mutluluk gibisi yoktur. Fakat nedense Bodrum gibi taşı toprağı altın her yeri denizler ile çevrili, yeşil alanı bol güzel manzarası olan bu cennet şehirde nedense çoğu öğrenci, mezuniyet çekimlerini okul içinde fon perdesi önünde veya okul bahçesinde çektirmektedir. O kadar yıl okuduğunuz ve sonunda başarıya ulaştığınız bir mezuniyetin çekimlerini iç ortamda okul veya fotoğraf studyolarında yapmak yerine, neden Bodrum’da sizin istediğiniz güzel yerlerde daha uygun fiyata ve özel olarak çektirmek istemiyorsunuz ?

Genelde mezuniyet çekimlerini okul ayarlar ve fotoğrafçı gelir sizi okulda basitçe çekip gider daha sonrada siz bu fotoğrafları söz verildiği şekilde basılı olarak alırsınız. İster deniz manzarası isterseniz de doğa manzaralı Bodrum’un dilediğiniz yerinde bireysel veya sınıfça mezuniyet çekiminizi yaptırmak istemez misiniz ?

Kimi sınıf veya okul mezuniyet çekimlerini okulda yaptırırken kimi sınıf veya okulda fotoğrafçısına kendisi karar vererek kendi istedikleri yerde daha güzel ve kaliteli olarak çektirmektedir. Mesela çekim yaptığımız okullardan bir kaç sınıfı sizinle paylaşmak istiyorum. Belkide bu sayede sizde dış ortamda daha uygun maliyetle özel olarak dilediğiniz gibi mezuniyet fotoğrafı çektirmek istersiniz.

Bodrum Kız Meslek Lisesi Mezuniyet Çekimleri 2016

   

Bodrum Kız Meslek Lisesi Mezuniyet Çekimleri 2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here