Bodrum Leman Kültür

1
837

Evet bugün pazar ve tarih 15.01.2017’i gösterirken Bodrum Leman Kültür ‘de kahvaltı yapalım dedik. Bodrum’da kış ayı ve pek gidilecek bir yer yok, hava kapalı yağmur yağacak gibi ama yinede pazar gününü değerlendirme adına dışarıda kahvaltı yapmaya karar verdik. Normalde hava günlük güneşlik olsa Bodrum Bitez sahilinde de güzel kahvaltı yapılacak yerler var fakat Bodrum Leman Kültür hem Bodrum merkezde hemde kapalı güzel mekanı sayesinde ve yine çok pahalı olmayan doyurucu kahvaltısı sayesinde oraya yönelmemize sebep oldu.

Normalde tek kahvaltı istediğimiz zaman fazla geliyor bende çok fazla aç olmadığımdan dolayı tek kahvaltı 2 servis alarak tek kişilik kahvaltı ile bile 2 kişi güzelce doyduk. Kahvaltı sonrası dışarıya baktığımızda birkaç gün önce harika olan havanında bir anda kara bulutlar ile çevrildiğini ve yağmurun hafifçe yağdığını gördük

Yinede Bodrum Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri bütün mevsimleri aynı anda yaşayabileceğiniz bir şehir. Sabah kalktığınızda güneşli öğlene doğru yağmurla karşılaşabileceğiniz bir şehir. Yazımı okuduysanız puan verip yorum yapmayı unutmayınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here