Bodrum Köşem Cafe & Pub

0
564

Bugün güzel ve sıcacık ortamı olan, güler yüzlü hizmet ve leziz yemekleri ile Bodrum merkezde bulunan Bodrum Köşem Cafe & Pub mekanına gittim. Yemekleri gayet leziz ve güzeldi hele ki güler yüzlü hizmeti sayesinde açık ve kapalı ortamı ile sizlere çok güzel hizmet vermekteler. Ev yemek çeşitleri, tabldot, aperatif yiyecekler ve alkollü içecekleri rahatça bulabileceğiniz Bodrum merkezde gidebileceğiniz en uygun ve güzel bir mekandır.

Bugün havanın güzel olması ile birlikte ziyaret ettiğim mekanda yeni bir uzak doğu içeceği olan Chai Tea Latte içeceğini içme şansım oldu. Lezzet ve sunum ile masama geldiği anda çok hoşuma giden bir sıcak içecek olmuştur. İlk defa denememe rağmen tadı gayet iyiydi ve sunumu da çok hoşuma gitti.

Resimde görebileceğiniz gibi salep gibi görünümü olan uzak doğunun sıcak çay ve latte yi bir arada bulunduran sıcak içeceği. Bodrum’da yaşıyor veya Bodrum’a yeni gidecek iseniz mutlaka merkeze uğradığınızda bu mekana uğramadan geçmeyiniz. Uygun fiyat ve kalitesi ile hem yeni tadlar tadabilir hemde bütçenizi çok fazla sarsmadan Bodrum’da güzel lezzetlere ulaşabilirsiniz.

Kışın akşamları pek olmasa da yazları canlı müzik eşliğinde içeceğinizi yudumlarken Bodrum merkezini izleyebilirsiniz. Unutmadan özel maç günlerinde Bodrum merkezde maç severler ligleri kaçırmadan Köşem Cafe & Pub mekanında izleyebilirsiniz 🙂

Yılbaşından Görüntüler

İletişim İçin ;
Facebook : 
https://www.facebook.com/kosem.bodrum
Websitesi : 
http://www.kosemcafe.com (tasarım aşamasında)
Adres : 
Çarşı Mahallesi Terzi İbrahim Özkeskin Meydanı No:16
48400 Bodrum, Muğla
Telefon : 
(0252) 316 2049

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here